Skip to Content
Kaffe og sykkel på Larsen i Strandgata.

Snøen smelter og det er tid for å tenke på sykkelsesongen. Hva med å legge ut på en lengre sykkeltur i sommer? Visste du i så fall at Mjøstråkk som passerer gjennom Hamar ikke bare er del av nasjonal sykkelrute nr. 7, men også en del av Pilegrimsruta mellom Santiago de Compostela og Nidaros som inngår i det europeiske EuroVelo-nettverket?

Marit Espeland er Nasjonal EuroVelo-koordinator og nasjonal sykkelrutekoordinator i Statens vegvesen. Hun kommer på Larsen denne kvelden og vil orientere om de nasjonale sykkelveirutene i Norge og om planene for videre framdrift av nasjonal sykkelrute nr. 7.

Syklistenes Landsforening byr på forfriskninger fra kafeen til våre medlemmer, og det blir halv pris på medlemskap for de som ønsker å melde seg inn.

ALLE ER VELKOMNE!

Annonse
Back to top