Skip to Content

Kontakt oss

Våre ansatte


Sentralbord
+47 22 47 30 30 (hverdager 9–14.30)
post@syklistforeningen.no

Emil Rensvala
Konstituert generalsekretær
+47 412 13 484
emil@syklistforeningen.no

Lena Øien
Kommunikasjon- og markedssjef
+47 452 70 368
Lena@syklistforeningen.no

Tiril Ihle Vike
Økonomi- og administrasjonsansvarlig
+47 475 10 313
Tiril@syklistforeningen.no

Helle Beer Urheim
Seniorrådgiver
+47 971 53 107
Helle@syklistforeningen.no

Olav Fjeld Kraugerud
Seniorrådgiver/lokallagskoordinator
olav@syklistforeningen.no
+47 416 17 337

Ola Bustad
Rådgiver/prosjektleder
+47 950 57 800
ola@syklistforeningen.no

Lotte Frost
Prosjektleder/rådgiver sykkelvennlig arbeidsplass
+47 950 76 232
lotte@syklistforeningen.no

Ida Ploman
Rådgiver Sykkelvennlig arbeidsplass
+47 921 74 144
ida@syklistforeningen.no

Matias L. Pizarro
Prosjektmedarbeider Sykkelvennlig arbeidsplass
+47 917 502 32
matias@syklistforeningen.no

Sandra Koren
Prosjektleder
+47  920 43 859
sandra@syklistforeningen.no

 

Postadresse:
Storgata 8
0155 Oslo

 

Lokallagsledere

LOKALLAG NAVN TELEFON E-POST
Alta Gjermund Abrahamsen Wik 916 03 856 alta@syklistforeningen.no
Bergen og omegn Reidar Thorstensen 482 45 211 bergen@syklistforeningen.no
Bodø Tor Magne Andreassen 900 12 279 bodo@syklistforeningen.no
Drammen, Lier og Asker Lotte Frost 950 76 232 drammen-lier@syklistforeningen.no
Grenland Leif Sigvaldsen 976 54 976 grenland@syklistforeningen.no
Hamar Geir Egilsson 901 88 607 hamar@syklistforeningen.no
Haugalandet Roald Bø 906 04 318 haugalandet@syklistforeningen.no
Kristiansand Tomas Nesset 975 09 931 tomasnesset@hotmail.com
Lillestrøm Alf Helge Hartveit Skistad 920 96 363 lillestrom@syklistforeningen.no
Mandal Asle Nesland 481 33 462 mandal@syklistforeningen.no
Oslo Tord Bergesen 918 12 188 oslo@syklistforeningen.no
Nedre Glomma Jan Henrik Lund 482 22 556 sykkeldoktor1@gmail.com
Rogaland Jens Glad Balchen 926 32 579 nord-jaren@syklistforeningen.no
Tromsø Claude Rouget 458 87 739 claude.rouget@yahoo.no
Trondheim David Gaarden Sortland 994 79 741 trondheim@syklistforeningen.no
Ålersund og omegn Pierre Major 940 35 960 alesund@syklistforeningen.no
Ås Oliver Li Xingwen 465 79 302 aas@syklistforeningen.no

 

Lokalkontakter

STED KONTAKT TELEFON E-POST
Bærum P.t. ingen
Elverum Gustav Heramb 907 65 738
Lillehammer Per Arne Narvestad 995 24 427
Molde Berry van den Bosch berryvdbosch@hotmail.com
Ringeriksregionen (Hole, Ringerike og Jevnaker) Reidar Olsen 413 17 702 ringeriksregionen@syklistforeningen.no
Voss Inge Hommedal ing-hom@online.no

 

Pressebilder

Klikk bildet for høyoppløselig versjon. Høyreklikk stor versjon – “Lagre som” for å lagre bildene

Besøk oss her

Back to top